Praca w Niemczech od 1 maja

Jak już wiadomo Niemcy znieśli ograniczenia dostępu do swojego rynku pracy.w 2009 roku wszedł w życie obowiązek ubezpieczenia. Dlatego warto już dzisiaj przyjrzeć się ofercie ubezpieczeniowej i poszukać nie tylko kompetentnych maklerów ubezpieczeniowych ale także takich, którzy mogą nam doradzić w naszym ojczystym języku. Dobrym rozwiązaniem, przynajmniej na początek jest znalezienie biura, które nie tylko nas ubezpieczy, lecz http://www.blogger.com/img/blank.gifzapewni kompleksową obsługę w języku polskim.

3 komentarze:

  1. Obecnie szukam pracy w Niemczech jako opiekunka. Przeważnie w tym celu przeglądam oferty dostępne na portalach internetowych takich jak https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/. Znajdują się tam przeważnie oferty od renomowanych pracodawców, którzy zapewniają pełną informację o sytuacji jaką zastanie na miejscu przyszła opiekunka. Zdecydowanie polecam szukać pracy w takich miejscach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi w znalezieniu dobrze płatnej pracy w Niemczech pomogła dobra znajomość j. niemieckiego. Zanim wyruszyłem za granicę, uczyłem się języka w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/ na specjalnym kursie indywidualnym. Takie kursy są bardzo skuteczne ponieważ odbywają się w małych grupach osób.

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety nigdy do języka niemieckiego nie miałem siły i po prostu nie udawało mi się to, aby się tego języka nauczyć. Za to bez najmniejszego problemu przy pomocy https://www.jezykiobce.pl/hiszpanski/1099-ifiszki-hiszpanski-aplikacja-mobilna.html uczę się języka hiszpańskiego.

    OdpowiedzUsuń