Praca w Niemczech od 1 maja

Jak już wiadomo Niemcy znieśli ograniczenia dostępu do swojego rynku pracy.w 2009 roku wszedł w życie obowiązek ubezpieczenia. Dlatego warto już dzisiaj przyjrzeć się ofercie ubezpieczeniowej i poszukać nie tylko kompetentnych maklerów ubezpieczeniowych ale także takich, którzy mogą nam doradzić w naszym ojczystym języku. Dobrym rozwiązaniem, przynajmniej na początek jest znalezienie biura, które nie tylko nas ubezpieczy, lecz http://www.blogger.com/img/blank.gifzapewni kompleksową obsługę w języku polskim.

4 komentarze:

 1. Obecnie szukam pracy w Niemczech jako opiekunka. Przeważnie w tym celu przeglądam oferty dostępne na portalach internetowych takich jak https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/. Znajdują się tam przeważnie oferty od renomowanych pracodawców, którzy zapewniają pełną informację o sytuacji jaką zastanie na miejscu przyszła opiekunka. Zdecydowanie polecam szukać pracy w takich miejscach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi w znalezieniu dobrze płatnej pracy w Niemczech pomogła dobra znajomość j. niemieckiego. Zanim wyruszyłem za granicę, uczyłem się języka w szkole językowej https://lincoln.edu.pl/ na specjalnym kursie indywidualnym. Takie kursy są bardzo skuteczne ponieważ odbywają się w małych grupach osób.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nigdy do języka niemieckiego nie miałem siły i po prostu nie udawało mi się to, aby się tego języka nauczyć. Za to bez najmniejszego problemu przy pomocy https://www.jezykiobce.pl/hiszpanski/1099-ifiszki-hiszpanski-aplikacja-mobilna.html uczę się języka hiszpańskiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem pewny, ale jeśli wyjeżdżamy gdzieś na dłużej to również moim zdaniem warto jest mieć dobre ubezpieczenie. Jak czytałem także na stronie https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-co-obejmuje-ubezpieczenie-nnw/#kotwica1 to właśnie warto jest zapoznać się z definicją NNW.

  OdpowiedzUsuń