Prowadzenie firmy w Niemczech

Nie musisz mieć meldunku, żeby założyć działalność gospodarczą w Niemczech!

Aby zarejestrować działalność gospodarczą na terenie Niemiec, wystarczy tylko kopia dowodu osobistego, nie trzeba mieszkać na terenie Niemiec.

Meldujemy siedzibę firmy pod naszym adresem. Załatwiamy za Państwa wszystkie sprawy urzędowe związane z zameldowaniem działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

8 komentarzy:

 1. Dobre pytanie, czy prowadzenie firmy w Niemczech jest skomplikowane? Jakie są tego koszta? podatki? ubezpieczenie oc? Z góry dziękuje za pomoc!

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że prowadzenie firmy gdziekolwiek w Europie nie jest niczym trudnym, gdy wiemy jak ułatwić sobie życie, na przykład mając odpowiedni program do rachunków, który zrobi część pracy za nas.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa opcja, warto na pewno też to rozważyć:) Sprawdźcie sobie może też pomoc od http://retcon.pl jeżeli prowadzicie własną firmę.

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie z tego co mi wiadomo to jeśli w tym kraju prowadzimy firmę to chyba tak jeszcze obowiązkowe jest ubezpieczenie. U nas z tego co ja wiem to ubezpieczenie OC jest tylko wymagane na pojazd. Ja zawsze je wykupuję w https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-oc-ac-rzeszow/ gdyż wiem że tam dostanę najlepszą ofertę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Mam otwarta gewerbe w Niemczech czy jeśli przekroczyłam te 183 dni bo mam 194 to nie mogę już rozliczyć się w Polsce Koniecznie muszę w Niemczech?

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto próbować, jak macie dobry pomysł to czemu nie:) Prowadzenie firmy to spore wyzwanie, u mnie świetnie sprawdził się system od http://zimbra.pl Komunikacja w firmie jest znacznie usprawniona.

  OdpowiedzUsuń