Gewerbe a ubezpieczenie

Rejestracja działalności gospodarczej w Niemczech.

Już w ciągu kilku minut możesz zacząć pracować sam dla Siebie.
Gewerbe to jednoosobowa działalność gospodarcza. Jest to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

Innym rozwiązaniem jest formacja spółki GbR.

Rejestracja samozatrudnienia jest możliwa nie tylko dla osób zameldowanych na terenie Niemiec. Zakładamy i prowadzimy działalność gospodarczą również bez zameldowania w Niemczech.

Firma w Niemczech

11 komentarzy:

 1. Jestem pod wrażeniem. Świetny artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego co mi wiadomo to u nas w kraju nie ma obowiązku wykupowania ubezpieczenia firmy. Oczywiście jeśli ktoś chce to jak najbardziej może się ubezpieczyć. Ja na ogół używam porównywarki ubezpieczeń https://kioskpolis.pl/ i jestem zdania, że to jest zdecydowanie najlepszy wybór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat w moim przypadku raczej to ubezpieczenie nie będzie potrzebne. niemniej jest jedn nad którym się często zastanawiam i jest to ubezpieczenie OC na mój pojazd. Jednak odkąd odkryłem niezawodny kalkulator OC https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac to jestem przekonany, że jest to najlepsze wyjście.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie napisane i proszę o więcej takich artykułów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wpis. Pozdrawiam i czekam na więcej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawie napisane. Jestem pod wielkim wrażaniem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny wpis. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajny wpis. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 11. W sumie ja również się interesuję tematyką ubezpieczeń i myślę, że jest to coś niezwykle ważnego. Jak nawet już miałem okazję przeczytać w https://kioskpolis.pl/chcesz-dodatkowo-zabezpieczyc-samochod-oto-3-dodatkowe-ubezpieczenia-komunikacyjne-ktore-warto-miec/ to jest to również ważne, aby mieć możliwość posiadania dodatkowych ubezpieczeń na nasze auto.

  OdpowiedzUsuń